Pracodawca

Agencja Pracy Tymczasowej KS Service znajdzie Ci stałą pracę z możliwościami rozwoju

Pracodawca


KS Service to agencja zatrudnienia, stworzona z myślą o tym, aby sprawnie zarządzać procesem rekrutacji i wspomagać Pracodawców w pozyskiwaniu wartościowych pracowników niezbędnych dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa.


Od ponad 10 lat świadczymy profesjonalne usługi związane z rekrutacją w różnych branżach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Specjalizujemy się w zarządzaniu procesem pozyskiwania pracowników oraz selekcją personelu na stanowiska różnego stopnia, w wielu branżach istotnych na rynku pracy. 


Idealny pracownik musi w każdym stopniu odpowiadać na potrzeby Pracodawcy – KS Service zapewnia dobór kandydatów do specyfiki organizacji pracy i obszaru działalności firmy. Jedną z usług, jakie proponujemy Pracodawcom jest prowadzenie rekrutacji stałych, w ramach których kompleksowo zajmujemy się selekcją kandydatów, tak aby skompletować najlepszy personel na każdym stopniu struktury organizacyjnej firmy. 


KS Service to także agencja, która świadczy usługi związane z pozyskiwaniem pracowników tymczasowych. Zapewniamy pełną transparentność, dostosowanie pozyskiwanych pracowników do potrzeb działalności Klienta oraz profesjonalną obsługę kadrowo-płacową oddelegowanych pracowników.


Inne usługi, jakie proponujemy Pracodawcom to inhouse service, czyli koordynowanie zasobami ludzkimi wewnątrz firmy Klienta czy payroll, w ramach której zajmujemy się obsługą kadr i administracją płac. Pomagamy także Pracodawcom w rekrutacji pracowników z Ukrainy, z zachowaniem wszystkich norm prawnych, włączając w to proces legalizacji zatrudnienia i opieką dwujęzycznego koordynatora KS Service.


Współpracują z nami najlepsi – dołącz do nich i skorzystaj z usług agencji zatrudnienia KS Service.