Pracodawca - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service
+

Pracodawca

Pracodawca

KS Service to agencja zatrudnienia, stworzona z myślą o tym, aby sprawnie zarządzać procesem rekrutacjii wspomagać Pracodawców w pozyskiwaniu wartościowych pracowników niezbędnych dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

Od ponad 10 lat świadczymy profesjonalne usługi związane z rekrutacją w różnych branżach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Specjalizujemy się w zarządzaniu procesem pozyskiwania pracowników oraz selekcją personelu na stanowiska różnego stopnia, w wielu branżach istotnych na rynku pracy.

Idealny pracownik musi w każdym stopniu odpowiadać na potrzeby Pracodawcy – KS Service zapewnia dobór kandydatów do specyfiki organizacji pracy i obszaru działalności firmy. Jedną z usług, jakie proponujemy Pracodawcom jest prowadzenie rekrutacji stałych, w ramach których kompleksowo zajmujemy się selekcją kandydatów, tak aby skompletować najlepszy personel na każdym stopniu struktury organizacyjnej firmy.

KS Service to także agencja, która świadczy usługi związane z pozyskiwaniem pracowników tymczasowych. Zapewniamy pełną transparentność, dostosowanie pozyskiwanych pracowników do potrzeb działalności Klienta oraz profesjonalną obsługę kadrowo-płacową oddelegowanych pracowników.

Inne usługi, jakie proponujemy Pracodawcom to inhouse service, czyli koordynowanie zasobami ludzkimi wewnątrz firmy Klienta czy payroll, w ramach której zajmujemy się obsługą kadr i administracją płac. Pomagamy także Pracodawcom w rekrutacji pracowników z Ukrainy, z zachowaniem wszystkich norm prawnych, włączając w to proces legalizacji zatrudnienia i opieką dwujęzycznego koordynatora KS Service.

Współpracują z nami najlepsi – dołącz do nich i skorzystaj z usług agencji zatrudnienia KS Service.

Sprawdź nasze usługi: