Payroll

Agencja Pracy Tymczasowej KS Service znajdzie Ci stałą pracę z możliwościami rozwoju

Payroll


Zleć Payroll specjalistom

Zewnętrzna administracja płac (payroll) oraz obsługa kadr jest doskonałym rozwiązaniem, które zwalnia pracodawcę z ciągłego powiększania działu Kadr i Płac. Dodatkowo gwarantuje poufność wypłat oraz daje pewność, że organizacja nadąża za wszelkimi zmianami prawnymi w tym zakresie. W dzisiejszych czasach usługi typu payroll stają się coraz bardziej popularne i pomagają efektywnie i konkurencyjnie funkcjonować małym i dużym przedsiębiorstwom.

Odpowiedzialność za payroll po naszej stronie

Zmiany z zakresu Prawa Pracy oraz rozporządzenia ZUS zwiększają czujność przedsiębiorstw i zmuszają je do czujnego obserwowania zmian prawnych. Konieczność ciągłego uwspółcześniania programów zliczających wynagrodzenia wiąże się z kosztami i ciągłym zaangażowaniem personelu w ten niekończący się proces. Korzystając z naszych usług zlecasz obsługę płac i administrację kadrami firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Doskonale znamy każdy aspekt tego zagadnienia – na co dzień specjalizujemy się w śledzeniu zmian prawnych oraz wdrażaniu ich.

W ramach usługi payroll Agencja Zatrudnienia KS Service:

  • Przeprowadza proces zatrudnienia Pracowników wskazanych przez Pracodawcę
  • Przejmuje całość procesów kadrowo – płacowych związanych z Pracownikami
  • Wypłaca wynagrodzenia Pracownikom

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta Payroll - zapraszamy do kontaktu przez formularz na naszej stronie. Więcej o usłudze w kolejnych zakładkach.

Usługa payroll