+

Korzyści z usługi rekrutacji stałej

Korzyści z usługi rekrutacji stałej

Dlaczego warto skorzystać z usług KS Service w obszarze rekrutacji i selekcji personelu?

  • Oszczędność

Agencja przejmuje czasochłonne obowiązki wynikające z procesu pozyskiwania zaradnych oraz kompetentnych Pracowników. Nasz Klient oszczędza czas oraz koszty związane z tworzeniem profilu Kandydata, preselekcją aplikacji oraz rozmowami kwalifikacyjnymi. Czynimy wszystko, aby obie strony były zadowolone z tej kooperacji.

  • Kreatywność w sposobach dotarcia do Kandydatów

Agencja dysponuje dynamiczną kadrą doświadczonych specjalistów i wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się rekrutacjami. Nasi rekruterzy stosują najnowsze metody dotarcia do potencjalnych Kandydatów, takie jak direct search czy executive search. Jednocześnie charakteryzujemy się życzliwym i empatycznym podejściem do potencjalnych Pracowników, a nasze rozmowy z nimi są pełne polotu i świeżości. Za okazane zaufanie odpłacamy się pełnym profesjonalizmem.

Informacja o danym procesie rekrutacyjnym widoczna jest na wszystkich portalach publikujących oferty pracy oraz portalach społecznościowych.

  • Kompleksowość

Przeprowadzamy całościowy proces koordynacji rekrutacji stałych, którego efektem jest przedstawienie Klientowi listy Kandydatów rekomendowanych do zatrudnienia.

  1. współtworzymy profil Kandydata
  2. przeprowadzamy preselekcję nadesłanych aplikacji pod kątem wymagań stawianych przez Klienta
  3. przeprowadzamy wywiady i wstępne rozmowy kwalifikacyjne z Kandydatami
  4. przeprowadzamy testy kompetencyjne oraz Assessment Center
  5. oceniamy kompetencje i predyspozycje Kandydatów
  6. przedstawiamy Klientowi listę Kandydatów rekomendowanych do zatrudnienia

 

  • Gwarancja

W ramach realizowanej usługi rekrutacji stałej udzielamy naszym Klientom gwarancji, w ramach której, jeśli zarekomendowany przez nas Kandydat zrezygnuje ze współpracy z Klientem, zapewniamy na jego miejsce kolejne propozycje potencjalnych Pracowników.

Usługa gwarancyjna zapewnia Klientowi komfort i niweluje stres związany z poszukiwaniem nowego pracownika do zespołu. Charakteryzuje nas umiejętność radzenia sobie z każdą sytuacją na rynku pracy, a nasze zadania traktujemy jako wyzwania, dlatego też wykonujemy je z pasją.

Współpraca z KS Service to gwarant powodzenia Twoich oczekiwań.